Średnia wypłata: zł14 500 /miesięcznie

Więcej statystyk

14000 - 15000 zł

Bądź jednym z pierwszych
Dla naszego klienta w Berlinie szukamy: KRAWCOWEJ (k/m) Stawka: W zależnosci od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji: min. 15,00 brutto/godzinę + 40 diety za każdy produktywnie przepracowany dzień Opis stanowiska: ~szycie odzieży roboczej ~praca...
Zasugerowane
Diet
Blisko polskiej granicy
Nemiecka umowa o pracę

Petralog GmbH

Piotrków Trybunalski
6 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: szycie garniturów męskich, spodni, marynarek (stębnówka, overlock); Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, może być osoba do przyuczenia
Praca na pełen etat

PPHU "MIKAS" MIROSŁAW SZULC

28 dni temu
Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa przemysłowych maszyn do szycia; obróbka materiałów; obróbka materiału pod zamówienie klienta. Oczekujemy: Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz, Chęci ...
Zasugerowane
Praca od zaraz
Podróż służbowa
Umowa
Podróż służbowa za granicę
Praca za granicą
Praca w dni powszednie

InterKadra Sp. z o.o.

4 dni temu