4242 zł

Zakres obowiązków: naprawa sprzętu, usuwanie awarii Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wymagane doświaadczenie w zawodzie
Praca na pełen etat

PRZEDSZKOLE ZIELONE W LUBINIE

Lubin, Dolnośląskie
4 dni temu

28 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń firmy Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie
Zasugerowane

WBA EUROPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

10 dni temu
wykształcenie: średnie lub zawodowe kierunkowe, doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń i instalacji energetycznych, świadectwo kwalifikacyjne E2, uprawnienia. umowę o pracę na czas określony (4242,00 zł brutto), przyjazną atmosferę pracy, ciekawą...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa
Ciekawy zawód

EMC Instytut Medyczny

23 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Systemetyczne lokalizowanie i usuwanie usterek, wykonywanie prac naprawczo - remontowych (naprawa kranów, spłuczek, dbanie o oświetlenie), obsługa elektronarzędzi, konserwacja i drobne naprawy sprzętu , prace porządkowe i remontowe, przyjmowanie i...
Praca na pełen etat
Praca na wysokości

Uczelnia Jana Wyżykowskiego

Polkowice, Dolnośląskie
7 dni temu