Średnia wypłata: zł1745 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: montaż stolarki- okna, drzwi, bramy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność prac budowlanych Doświadczenie zawodowe min. 6 msc na stanowiskach budowlanych
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Ostrowi Mazowieckiej

Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
3 dni temu
montaż stolarki- okna, drzwi, bramy
Zasugerowane
Praca na pełen etat

“KACZAN” Andrzej KaczyÅ„ski

Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
miesiąc temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: umiejętność prac budowlanych Doświadczenie zawodowe min. 6 msc na stanowiskach budowlanych Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
2 miesięcy temu
 ...Szczegóły oferty: FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Obecnie FORTE posiada pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych... 
Zasugerowane
Własną działalnością

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.

Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie
1 dzień temu