Średnia wypłata: zł13 895 /miesięcznie

Więcej statystyk

6000 - 8000 zł

Zakres obowiązków: nadzór i koordynowanie robót budowlanych ziemnych i drogowych, kontrola przebiegu prac i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych Wykształcenie: średnie branżowe Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie doświadczenie zawodowe znajomość...
Praca na pełen etat

MASY POLSKIE SP. Z O.O. SP. K.

Lubin, Dolnośląskie
8 dni temu

35 zł / stawka godzinowa

nadzór nad pracami budowlanymi
Praca na pełen etat

TENAR-RAMSKI KRYSTIAN RAMSKI

17 dni temu
 ...zewnętrzne. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów umowy ADR, Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, Przygotowywanie materiałów dla brygadzisty, Bieżąca obsługa oprogramowania funkcjonującego w organizacji. Szukamy Ciebie jeśli: Posiadasz wykształcenie minimum...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca stała
Umowa

REMONDIS Sp. z o.o. - Warszawa

Polkowice, Dolnośląskie
3 dni temu