Średnia wypłata: zł4885 /miesięcznie

Więcej statystyk

43 - 52 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Poszukuję pracowników budowlanych do pracy w Hiszpanii. Nie mówię po ukraińsku, komunikacja odbywa się tylko poprzez Whatsapp i Viber +******4
Zasugerowane

Orfe SA

Hiszpania
3 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: Prace elewacyjne na budynkach Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE ŁUKASZ ANTCZAK

Łazy, gm. Łochów, Mazowieckie
19 godzin temu
Zatrudnię od zaraz osoby do pracy przy budowie farm fotowoltaicznych. PRACA przy montażu oraz paneli fotowoltaicznych - NIEMCY. Doświadczenie nie jest wymagane chętnie nauczymy pracowników wszystkiego od podstaw. Zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazdy na projekt i...
Zasugerowane
Praca od zaraz
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Ecotec Polska

Ełk, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu

25 - 30 zł / stawka godzinowa

OFERUJEMY Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Wymiar pracy: Inny Ilość dostępnych etatów: 30 Poszukujemy elektryków, elektromonterów, mechaników. Praca w Polsce...
Zasugerowane
Diet
Praca na pełen etat
Umowa
Umowa zlecenie
Praca za granicą

WD-TECH

Morąg, Warmińsko-Mazurskie