Numer oferty: StPr/24/3622 Obowiązki: Dozór nad pojazdami na parkingu. Praca od poniedziałku do niedzieli (wg grafiku). Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: ~ mile widziane osoby z orzeczeniem...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Gdańsk
5 dni temu

4242 - 4600 zł

Zakres obowiązków: Obsługa toalet. Praca według grafiku. Praca na terenie Gdańska, miejsce do ustalenia. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: chęć do podjęcia pracy. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

PRZEDSIĘBIORSTWO ROZWOJU SPOŁECZNEGO SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA G...

Gdańsk
2 dni temu

1800 zł

Zakres obowiązków: Dozór nad pojazdami na parkingu. Praca od poniedziałku do niedzieli (wg grafiku). Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "LIDO" ZBIGNI...

Gdańsk
14 godziny temu