Średnia wypłata: zł11 350 /miesięcznie

Więcej statystyk

15000 - 23000 zł

Twój zakres obowiązków:  ~ Wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej). Nasze wymagania: Doświadczenie przy pracach elektrycznych Umiejętność czytania rysunku technicznego/ schematów elektrycznych...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Umowa o pracę

Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

Ciechanów, Mazowieckie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prostych prac instalacyjnych Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Makowie Mazowieckim

Czarnostów-Polesie, gm. Karniewo, Mazowieckie
19 dni temu
 ...rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991. Zatrudnimy osoby na stanowisko Elektryka/Elektromechanika od zaraz....
Zasugerowane
Praca stała
Praca tymczasowa
Praca od zaraz
Praca w dni powszednie

EWL GROUP

8 dni temu