Zakres obowiązków: Drążenie wyrobisk, obsługa przenośników taśmowych i zgrzebłowych, roboty górnicze Inne wymagania: Bardzo dobry stan zdrowia, odpowiedzialność, pracowitość.
Praca na pełen etat

kontakt przez OHP MCK Żory

Żory
28 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Inne wymagania: Bardzo dobry stan zdrowia, odpowiedzialność, pracowitość. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 6 116 Opis...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Żory
28 dni temu
 ...atrakcyjne wynagrodzenie premię uznaniową i motywacyjną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji nagrodę z okazji Dnia Górnika (13-stkę) specjalną nagrodę roczną (14-stkę) Kartę Górnika nagrodę jubileuszową deputat węglowy urlop...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Umowa
Praca fizyczna
Praca zmianowa
Tydzień

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Jastrzębie-Zdrój
22 dni temu