Średnia wypłata: zł5224 /miesięcznie

Więcej statystyk
 ...Kierowca busa kat. B Miejsce pracy: Wodzisław Śląski Twój zakres obowiązków ~ rozwiezienie towarów po punktach sklepy, hurtownie, praca nocna Nasze wymagania ~ prawo jazdy kat. B To oferujemy Pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie następnie umowa o...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa o pracę
Umowa
Nocna zmiana

WOJCIECH ŻUREK F.H.U. "OLEJEK"

Wodzisław Śląski, Śląskie
1 dzień temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Rozwóz cateringu do klientów. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Zasugerowane

GREMIUM S.C. KUCZERA ELŻBIETA, NIEMIEC MIROSŁAWA

Radlin, Śląskie

4800 zł

Zakres obowiązków: trasy tygodniowe (weekendy wolne) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wykształcenie od zawodowego, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane uprawnienia HDS, prawo jazdy kat. C + E, dyspozycyjność. Umiejętności ...
Praca na pełen etat

P.H.U. "AREX" Arkadiusz Struk

Warszowice, gm. Pawłowice, Śląskie