Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

1790,3 zł

Zakres obowiązków: pomoc w tworzeniu menu, przygotowywanie potraw, wydawanie potraw, prowadzenie magazynu i rozliczanie zamówień Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Gnieźnie

Gniezno, Wielkopolskie
23 godziny temu

1790 zł

pomoc w tworzeniu menu, przygotowywanie potraw, wydawanie potraw, prowadzenie magazynu i rozliczanie zamówień
Praca na pełen etat

“TYMGAZ” MACIEJ TYMCZEWSKI

22 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Poszukujemy kucharza lub kucharki z pasją do gotowania oraz doświadczeniem w kuchni polskiej i europejskiej.
Zasugerowane

DROGORAD SP ZOO

25 dni temu
Kucharz / Kucharka Miejsce pracy: Mieleszyn (pow. gnieźnieński) Twój zakres obowiązków ~ Znajomość kuchni Polskiej Nasze wymagania ~ Szukamy do naszego zespołu energicznej osoby z doświadczeniem.
Zasugerowane

DROGORAD sp. z o.o.

Mieleszyn, gm. Mieleszyn, Wielkopolskie
14 dni temu
 ...sb - ndz w godzinach 08:00 - 20:00, 20:00 - 08:00 (wg grafiku) Pracownik Ochrony Obowiązki Kontrola bezpieczeństwa w hotelu. Współpraca z recepcją. Prowadzenie dziennika zmiany. Wymagania Wykształcenie: średnie zawodowe, podstawowe,...
Zasugerowane
Praca na pół etatu
Umowa o pracę
Praca od zaraz
1/2 etatu
Tydzień

Stekop S.A.

5 dni temu