4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie wypraw gipsowych, szpachlowanie, malowanie, przyrządzanie i mieszanie farb oraz zapraw malarskich, Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE LUB WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE

Przedsiębiorstwo Robót i Usług Budowlanych "BUDREM" Sp. z o....

Łagoszów Wielki, gm. Radwanice, Dolnośląskie
2 dni temu

4242 - 6000 zł

Zakres obowiązków: malowanie natryskowe; przygotowanie elementów do malowania, mycie, malowanie, składanie i załadunek Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziane doświadczenie; mile widziane uprawnienia suwnice, wózki
Praca na pełen etat

SMULDERS POLSKA Sp. z o.o.

Chocianów, Dolnośląskie
9 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: - przygotowywanie powierzchni konstrukcji do malowania - nadzór i kontrola warunków klimatycznych i technicznych podczas procesu lakierowania - ustalanie kolejności czynności w toku malowania, praca zgodnie z kartami technicznymi wyrobów lakierniczych...
Praca na pełen etat

SPS INSCON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sobin, gm. Polkowice, Dolnośląskie
16 dni temu
Malarz-piaskarz ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Piaskowanie i malowanie konstrukcji stalowych Stosowanie przepisów BHP obowiązujących na terenie zakładu. Dbanie o wykonanie prac pod względem zapewnienia jakości i dotrzymania terminów WYMAGANIA: Umiejętność czyszczenia strumieniowo...
Praca na pełen etat
Umowa
Praca w dni powszednie

AM SRWIS

Polkowice, Dolnośląskie
9 dni temu