Jooble

Stanowisko

na przykład: nauczyciel angielskiego

Miasto

(podaj pierwsze litery miasta)

Praca Nauczyciel Kalisz

1-6 z 6 wyników

Historia wyszukiwania:

nauczyciel, Kalisz

R

R

R

Kalisz

olx.pl   -  2 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Szkoła w Kaliszu zatrudni nauczyciela florystę (z kwiaciarnią) lub pracownika kwiaciarni.Prowadzenie zająć z kompozycji florystycznych oraz na pracowni. Praca w weekendy, umowa zlecenie. >>

Więcej
praca: Kalisz
Kalisz

Szkoła w Kaliszu zatrudni nauczyciela masażystę oraz fizykoterapeutę. Prowadzenie zajęć na kierunku masażysta oraz kosmetyka (fizykoterapia) Praca w weekendy, umowa zlecenie. >>

Więcej
tazamo.pl tazamo.pl

Morawin, Kaliski, Wielkopolskie

tazamo.pl   -  9 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Zakres obowiązków: nauczyciel języka angielskiego do klas I-VI. >>

nuzle.pl nuzle.pl Kalisz

nuzle.pl   -  43 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Prywatna Szkoła Podstawowa "Jagiellończyk" w Kaliszu poszukuje osoby na stanowisko: nauczyciel religii. Wymagania: - wykształcenie kierunkowe, - miła aparycja i wysoka kultura osobista, - umiejętność pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym, Oferujemy: - pracę w młodym...  >>

Ostrów Wielkopolski

olx.pl   -  3 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Szkoła zaoczna dla dorosłych w Ostrowie Wielkopolskim podejmie współpracę z nauczycielami: LO: Przedmiotów: chemia, fizyka Kierunki policealne: Przedmiotów z zakresu rachunkowość, prawo Oraz do praktycznej nauki zawodów: rejestratorka medyczna, animator kultury, konsultant...  >>

olx.pl   -  23 godziny temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Liceum i szkoła policealna dla dorosłych w Ostrowie Wielkopolskim podejmie współpracę z nauczycielami mającymi kwalifikacje do prowadzenia zajęć: - na kierunku Dekorator wnętrz, Konsultant ds. żywienia - z przedmiotów: język angielski w LO i zawodowy oraz fizyka w LO, ratownictwo...  >>

R

R

R

joobleStateChecker
Feedback