Jooble

Stanowisko

na przykład: piaskarz

Miasto

(podaj pierwsze litery miasta)

Praca Odzież damska Żory

1-3 z 3 wyników

Historia wyszukiwania:

odzież damska, Żory
[ Wyczyść ]

R

R

R

olx.pl   -  5 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Sieć dyskontów z odzieżą używaną poszukuje młodych, energicznych kobiet do prowadzenia sklepu z używaną odzieżą w Żorach. Wymagania: dyspozycyjność i własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia bez wkładu własnego. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł netto...  >>

Więcej
praca: Żory

infopraca.pl   -  miesiąc temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: • Szycie krótkich lub długich serii odzieży z wykrojonych materiałów. • Szycie poszczególnych sztuk odzieży od początku do końca, tj. od otrzymania przygotowanych części materiału aż do wykończenia uszytej sztuki garderoby. • Szycie i zszywanie różnych...  >>

olx.pl   -  22 godziny temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Poszukuje osoby z umiejetnością szycia na owerloku i stębnówce. Jestesmy zakładem produkcyjnym szyjącym odzież z dzianin dla kobiet i dzieci. Osoby zainteresowane proszę o kontakt >>

Więcej
praca: Żory

R

R

R

Feedback