Szukasz pracy z wolnymi weekendami ? Właśnie ją znalazłeś! Pomocnik operatora produkcji- od zaraz ! Wynagrodzenie do 5200zł i dodatkowe benefity czekają na Ciebie. Lokalizacja: Kowale, Wrocław Łatwy dojazd tramwajami: 6,11 lub 23. Oczekujemy gotowości...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Praca od zaraz
Umowa
Praca w dni powszednie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław
18 dni temu

28 - 36 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Praca przy budowie drogi S19 Bielsk-Boćki, Boćki - Malewice z wykorzystaniem sprzętu budowlanego. Kontakt telefoniczny w godzinach 8.00 - 10.00 pon. - pt. pod nr tel. 538 - 892 - 271 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania...

"STRABAG " SP. Z O. O

Boćki, Podlaskie
7 dni temu

Opis stanowiska Praca przy budowie drogi S19 Bielsk-Boćki, Boćki – Malewice z wykorzystaniem sprzętu budowlanego. Kontakt telefoniczny w godzinach 8.00 – 10.00 pon. – pt. pod nr tel. 538 – 892 – 271 Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy...

“STRABAG ” SP. Z O. O

gm. Boćki, Podlaskie
6 dni temu