ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Piekarz Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych,znajomość pracy w charakterze piekarza,dobra organizacja pracy,min. 5...
Zasugerowane
Umowa o pracę

PIEKARNIA S.C. JERZY MUSIALIK & BEATA SAMULAK

Żarki, Śląskie
7 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków piekarza Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100

6 dni temu
 ...Zakres obowiązków: Zakres obowiązków piekarza Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Piekarz, Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, znajomość pracy w charakterze piekarza, dobra organizacja...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

2 dni temu