ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną...
Zasugerowane
Umowa o pracę

SPOŁEM PSS RYBNIK

Rybnik
29 dni temu
 ...brutto Jeśli posiadasz wykształcenie lub doświadczenie na stanowisku Piekarza i chciałbyś się dalej rozwijać w tym zawodzie - Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu!​ Na stanowisku Piekarz Twoja praca będzie polegała na przygotowywaniu produktów zgodnie z...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca zmianowa

Auchan Retail Polska

Żory
21 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykształcenie dowolne, osoba z doświadczeniem w zawodzie piekarza. Praca od 22:00 do 6:00. Kontakt z prcodawcą telefoniczny. Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Praca na pełen etat

"SPOŁEM" PSS RYBNIK

Rybnik
29 dni temu