Numer oferty: StPr/24/0747 Obowiązki: Obsługa pieca konwekcyjno-parowego do wypiekania wyrobów cukierniczych, wypiekanie ciasteczek, pieczywa cukierniczego. Praca na II zmiany: 6-14, 10-18. Za pracę w sobotę przysługuje dzień wolny. Wymagania: Wymagania...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Mielec, Podkarpackie
10 dni temu

4300 zł

Opis stanowiska Obsługa pieca konwekcyjno-parowego do wypiekania wyrobów cukierniczych, wypiekanie ciasteczek, pieczywa cukierniczgo. Praca na II zmiany: 6-14, 10-18. Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się...
Praca na pełen etat

Eko Ryneczek Dominika Kruk-Zięba

13 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wypiek chleba, bułek Praca w godzinach 17:00-1:00 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie
Praca na pełen etat

WARJAS MARIAN PPU PIEKARNIA

Ruda, gm. Radomyśl Wielki, Podkarpackie
18 godzin temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze w piekarni Praca w godzinach 19:00-3:00 Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, istnieje możliwość przyuczenia

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Radomyślu Wielkim...

Radomyśl Wielki, Podkarpackie
7 dni temu