4242 zł

Zakres obowiązków: - Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Jan Wyborski Wer.Mar

Trzebiatów, Zachodniopomorskie
14 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

 ...budowlanych, prace porządkowe, dobieranie odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej. Pomocnik budowlany wykonuje wszystkie zadania pomocowe przy remontach i budowie. Wykształcenie: podstawowe Pomocniczy robotnik budowlany Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Zasugerowane

PROFI STAFF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bielikowo, gm. Brojce, Zachodniopomorskie
7 dni temu
 ...budowlanych, prace porządkowe, dobieranie odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej. Pomocnik budowlany wykonuje wszystkie zadania pomocowe przy remontach i budowie. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Zawód: ~ Pomocniczy...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

4 dni temu