Wyszukiwanie ofert pracy

Praca Restauracja molus Bielsko, Lubelskie

1-3 z 3 wyników

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta:

Filtruj wg słów kluczowych:

Historia wyszukiwania:

restauracja molus, Bielsko, Lubelskie
[ Wyczyść ]

R

R

R

olx.pl   -  2 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Restauracja McDonald's mieszcząca się w Puławach zatrudni pracowników na stanowisko Pracownik restauracji Z Naszej strony oferujemy : - umowę o pracę - elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb - możliwość szybkiego rozwoju zawodowego - pełen zakres szkoleń -...  >>

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy (min 6 mies.) na stanowisko kelner do restauracji w Kazimierzu Dolnym. Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub przez OLX. >>

olx.pl   -  1 dzień temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: Przygotowanie restauracji lub swojego rewiru do obsługi gości tj. nakrycie stołów, przygotowanie sztućców, szkieł i naczyń. Doradzanie gościom w zakresie doboru potraw i napojów. Udzielanie wyczerpujących informacji na temat składu potraw i sposobów ich...  >>

R

R

R

Feedback