Średnia wypłata: zł3722 /miesięcznie

Więcej statystyk

Zakres obowiązków: dbanie o porządek na terenie kamienicy i przestrzeniach wspólnych, realizowanie życzeń Gości ( np. prasowanie koszul), przekazywanie do pralni pościeli, dbanie o prawidłowe wyposażenie, sprzątanie pokoi, toalet, wymiana pościeli Miejsce wykonywania...
Zasugerowane

ZPK SNAKE s.c dla Miasta Torunia

Toruń
12 godziny temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń administracyjnych, pomieszczenia socjalnego oraz toalet na terenie Ogrodu Zoobotanicznego Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane

Ogród Zoobotaniczny dla Miasta Torunia

Toruń
 ...Sprzątaczka / Sprzatacz - osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Miejsce pracy: Toruń Twój zakres obowiązków ~ obowiązki wynikające z charakteru stanowiska Nasze wymagania sumienność chęci i motywacja do pracy odpowiedzialność To oferujemy...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa zlecenie
Praca fizyczna

Przedsiębiorstwo Usługowe "JAREXS" Sp. z o.o.

Toruń
7 dni temu