Jooble

Stanowisko

na przykład: galeria

Miasto

(podaj pierwsze litery miasta)

Praca Sprzedawca Hajnówka

1-4 z 4 wyników

Historia wyszukiwania:

sprzedawca, Hajnówka
[ Wyczyść ]

R

R

R

praca.pl   -  11 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Zadania: Pracodawca oczekuje: Wymagania: komunikatywność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista. Zadania: obsługa Klientów, promocja i sprzedaż produktów sieci eSmokingWorld, dbałość o wygląd punktu sprzedaży, prowadzenie dokumentacji... >>

mycv.pl   -  12 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: aktywną, osobistą obsługę klientów opartą o fachowe doradztwo; realizację założonych planów sprzedażowych; pracę według obowiązujących standardów. Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia... >>

praca.gratka.pl   -  29 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

FROG sklep odzieżowo - obuwniczy zatrudni na stanowisko: SPRZEDAWCA rodzaj etatu : pełny etat miejsce pracy : HAJNÓWKA Prosimy o przesłanie CV+ zdjęcie na frogmakow@wp.pl >>

olx.pl   -  3 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Otwórz zapisane oferty ]

Witam.Zatrudnię w sklepie monopolowym (chętnie mężczyznę).Wymagane :obsługa kasy fiskalnej(lub szkolenie), komunikatywność, higiena osobista,uczciwość, zaangażowanie. CV ze zdjęciem osobiście lub na e-mail. Umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia-do ustalenia. ABC ul.... >>

R

R

R

Feedback