1790,3 zł

 ...wykonywanie potraw zgodnie z poleceniem kucharza, dbanie o porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie, utrzymywanie porządku, czyszczenie sprzętów, prace porządkowe w kuchni. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: staz w ramach środków Algorytmu
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Gostyninie

Ruszków, gm. Gostynin, Mazowieckie
2 dni temu
 ...sieci profesjonalnych inżynierów serwisowych, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów w krótkim czasie i zadbać o to, aby technologia działała dla nich tak, jak powinna. Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz...
Praca na pełen etat
Umowa
Gostynin, Mazowieckie
29 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Inne wymagania: staz w ramach środków Algorytmu Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

2 miesięcy temu