1790,3 zł

Zakres obowiązków: Obróbka drewna. Obróbka płyt meblowych. Skrecanie mebli. Montaz mebli. Prace pomocnicze w zakładzie świadczącym usługi stolarskie. Wykonywanie prac porządkowych na stanowisku pracy. Godz. 7-15. Alg. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe ...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Płocku

Radzanowo, gm. Radzanowo, Mazowieckie
1 dzień temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe,zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Płock
13 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Produkcja i montaż mebli u klienta; rozkrój płyty; rozkładanie towaru; składanie mebli. Praca w godz. 8-16 algorytm Wykształcenie: podstawowe

Leszczyn Księży, gm. Bielsk, Mazowieckie
12 dni temu
 ...Pracownik budowlany - Cieśla - Zbrojarz Miejsce pracy: Płock Twój zakres obowiązków Obowiązki: Montaż i poziomowanie szalunków Wykonywanie zbrojenia zgodnie z obowiązującym rysunkiem budowlanym Współpraca z zespołem budowlanym Zapewnienie wysokiej...
Zasugerowane
Umowa
Elastyczny czas pracy

LAV GORC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Płock
14 dni temu