Średnia wypłata: zł4164 /miesięcznie

Więcej statystyk

6500 zł

Zakres obowiązków: obsługa tokarki mechanicznej, wytaczanie i obrabianie metali stalowych oraz żeliwnych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Zakład Mechaniki Usługi - Handel J.Niski, W.Korol

Białystok
15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0671 Obowiązki: obsługa tokarki mechanicznej, wytaczanie i obrabianie metali stalowych oraz żeliwnych Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ brak lub niepełne podstawowe Miejsce pracy: Ogrodniczki 56/1, 15-763 Białystok...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Białystok
16 dni temu

25 zł / stawka godzinowa

Bądź jednym z pierwszych
Ślusarz-szlifierz do produkcji maszyn rolniczych. Opis stanowiska pracy ~Wykonywanie szlifowania burt maszyn rolniczych (maszyny, traktory, kombajny, kosiarki itp.), pokrywanie lakierem. ~Praca monotonna. ~Darmowe obiady. ~Dojazd do pracy roboczym autobusem z Białegostoku...
Zasugerowane
Praca dodatkowa
Umowa
Dwie zmiany
Tydzień

PROEXWORK SP. Z. O O

Białystok
1 dzień temu