Wyszukiwanie ofert pracy

Praca Wedliniarz rzeznik Bielsko, Lubelskie

1-2 z 2 wyników

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Odległość od miasta:

Filtruj wg słów kluczowych:

Historia wyszukiwania:

wedliniarz rzeznik, Bielsko, Lubelskie
[ Wyczyść ]

R

R

R

PINI

gowork.pl   -  8 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Aktualnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na stanowisko: Rzeźnik/ pracownik rozbioru/ Obróbka wołowa Oczekujemy:- doświadczenia na podobnym stanowisku, zwłaszcza z mięsem wołowym- chęci do pracy, - zdolności manualnych. Oferujemy:- pracę od zaraz, - umowę o pracę,...  >>

olx.pl   -  5 dni temu  -   [ Szczegóły ]   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: Rozbiór mięsa wieprzowego Trybowanie, wykrawanie Praca przy produkcji Rozbiór na stołach Utrzymanie porządku w miejscu pracy Wymagania: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Gotowość do szybkiego rozpoczęcia współpracy Chęci do pracy Rzetelność oraz... >>

R

R

R

Feedback