Construction Project Manager Miejsce pracy: Banie (pow. gryfiński) Your responsibilities Day-to-day execution responsibility for the Baine Solar PV project. Be a HSE Role model while also leading the overall HSE responsible on site. Manage EPC contractors...

BeGreen

Banie, gm. Banie, Zachodniopomorskie
10 dni temu

4700 zł

Zakres obowiązków: przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, zmiana naczyń, obrusów i serwet w obecności klienta, inkasowanie należności Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Gryfinie

miesiąc temu
CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?   PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na ...
Umowa

Dino Polska

Swobnica, gm. Banie, Zachodniopomorskie
6 dni temu
HSE Site Manager Miejsce pracy: Banie (pow. gryfiński) Your responsibilities To ensure a safe workplace with zero harm and zero Lost Time Incidents (LTI’s). Be a HSE role model. Responsible for BeGreen onsite HSE team. Day-to-day overall HSE management...

BeGreen

10 dni temu