CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse...
Umowa

Dino Polska

Osiek, Świętokrzyskie
18 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0258 Obowiązki: Stały nadzór nad praca urzadzeń oczyszczalni ścieków i pompowni, sledzenie procesu technologicznego, usuwanie awarii Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Łęg, gm. Osiek, Świętokrzyskie
11 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Stały nadzór nad praca urzadzeń oczyszczalni ścieków i pompowni, sledzenie procesu technologicznego, usuwanie awarii Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: [Inne] : WYMAGANE POSIADANIE ŚWIADECTWA KWALIFIKACJI SEP , DOŚWIADCZENIE w...
Praca na pełen etat

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W POŁAŃCU SP. Z O.O.

12 dni temu