2121 zł

Zakres obowiązków: Pielęgnacja lasu. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pół etatu

Zakład Usług Leśnych Michał Romanko

Kobylnica Wołoska, gm. Wielkie Oczy, Podkarpackie
2 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0237 Obowiązki: Pielęgnacja lasu. Wymagania: Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe podstawowe Miejsce pracy: 37-627 Kobylnica Wołoska, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas...
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

1 dzień temu

4500 - 8000 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac ciesielskich na terenie woj. PODKARPACKIEGO Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Cieśla szalunkowy Inne wymagania: Wymagane minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie cieśla szalunkowy CV na e-mail: ****@*****.*** Zawód:...
Praca na pełen etat

"STAL-BET" S.C. DANIEL KOMINKO, IRENA KOMINKO

Potok Jaworowski, gm. Wielkie Oczy, Podkarpackie
23 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0199 Obowiązki: Wykonywanie prac ciesielskich na terenie woj. PODKARPACKIEGO Wymagania: Wymagania konieczne: Zawód: ~ Cieśla szalunkowy (wymagany staż - lata: 1) Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe podstawowe...

23 dni temu