Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Szczecinie

Witryna zachodniopomorska.ohp.pl
Rodzaj firmy pośrednictwo pracy

Brak opisu

Oferty pracy w firmie Zachodniopomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Szczecinie

  • wychowawca w Hufcu Pracy

    Szczecin

    2690 zł
    Zakres obowiązków: Prowadzenie grupy wychowawczej oraz dokumentacji pedagogicznej w zakresie realizacji działań opiekuńczo-wychowawczych jednostki Wymagania konieczne Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ :pedagogiczne
  • SPECJALISTA DO SPRAW KADROWO-PŁACOWYCH

    Stargard Szczeciński, Zachodniopomorskie

    2600 zł
    Praca w godzinach od 07:45 do 15:45; Naliczanie płac pracownikom, obsługa programu płatnik QNT,znajomość przepisów dot. umów o pracęInne wymaganiaWykształcenie minimum średnie ekonomiczne; staż pracy 1 rok zgodnie ze stanowiskiem, Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres...