Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Prodpal Polska Spółka z o.o.

Witryna prodpal.com

Brak opisu

Oferty pracy w firmie Prodpal Polska Spółka z o.o.

  • PRACOWNIK PRODUKCJI

    Jedlińsk, gm. Jedlińsk, Mazowieckie

    Firma Prodpal Polska sp. z o. o. z Wielogóry, zatrudni pracownika produkcji Zadania: • prace magazynowe, porządkowe • przygotowywanie materiału produkcyjnego przy użyciu maszyn i urządzeń Wymagania: • bardzo dobra organizacja pracy • mile widziane uprawnienia na obsługę...
  • OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    Zadania: • obsługa wózka widłowego • pomoc w pracach magazynowych Wymagania: • aktualne uprawnienia na wózek widłowy • doświadczenie min. 2 lata jako operator wózka widłowego • bardzo dobra organizacja pracy Oferujemy: • pracę w stabilnie rozwijającej się firmie...
  • Operator maszyn do obróbki drewna

    Zadania: • obsługa maszyn do cięcia drewna • odbiór elementów drewnianych z taśm odbiorczych • przygotowywanie surowca do dalszej obróbki • segregacja i układanie drewna na palety Wymagania: • bardzo dobra organizacja pracy • doświadczenie na ww. stanowisku •...