Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Jubilat. Podlaska Spółdzielnia Pracy

Brak opisu

Oferty pracy w firmie Jubilat. Podlaska Spółdzielnia Pracy

  • PORZĄDKOWA/-WY

    Białystok

    Numer oferty: StPr/19/4008 Obowiązki: sprzątanie sklepów, biur na terenie miasta Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Miejsce pracy: 15-875 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny...
  • Specjalista ds Reklamy (ref. S202001)

    Białystok

     ...Poszukujemy kompetentnego, nastawionego na wyniki kandydata lub kandydatki na stanowisko Specjalisty ds Reklamy. Tak nazywa się u nas stanowisko, w którym głównym zadaniem jest sprzedaż usług reklamowych BiałystokOnline.pl i opieka nad klientami. Będziesz dużo pracować...
  • porządkowa/-wy

    Białystok

    2250 zł
    Zakres obowiązków: sprzątanie sklepów, biur na terenie miasta Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe