Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Hurtownia GULIK

Witryna gulik.pl

Brak opisu

Oferty pracy w firmie Hurtownia GULIK

  • Magazynier

    Łuków, Lubelskie

    GULIK to polska rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:SPRZEDAWCA samodzielny NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ! NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY: - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii...
  • Sprzedawca

    Turów, gm. Kąkolewnica, Lubelskie

    2250 zł
    Zakres obowiązków: prowadzenie sprzedaży detalicznej; obsługa kas fiskalnych; praca w programie WF-MAG Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: książeczka zdrowia (sanepid)
  • Sprzedawca samodzielny

  • Referent biurowy

    2600 zł
     ...obowiązków: segregowanie i układanie dokumentów, wprowadzanie danych do systemu Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Technik prac biurowych* Inne wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera, staż pracy 3 miesiące Zawód: Technik prac biurowych*
  • Samodzielny sprzedawca

    2600 zł
    Zakres obowiązków: sprzedaż art. spożywczych i przemysłowych, obsługa klienta, Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Inne wymagania: wykształcenie średnie kierunek bez znaczenia, umiejetnośc obsługi komputera,
  • ZATRUDNIMY SPRZEDAWCĘ W sklepie W Turowie

    Kąkolewnica, gm. Kąkolewnica, Lubelskie

    Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzedawcy w sklepie spozywczym w Turowie Wymagania: -miła aparycja , -obsługa i umiejetność pracy na kompunterze -mile widziane doświadczenie -obsługa kasy fiskalnej