Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

2 z 58 ofert pracy

Jooble aplikowanie

Pedagog / Dydaktyk

Firma: USKI Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia indywidualnego
Miasto: Kraków
Etat: Pełny etat, Niepełny etat
Opis oferty pracy

PEDAGOG / DYDAKTYK

Opis stanowiska:

Praca polega na merytorycznym i dydaktycznym wsparciu uczniów realizujących kursy technik skutecznej nauki w systemie e-learningowym (mentoring,udzielanie wskazówek, wsparcie motywacyjne, kontakt z uczniem i/lub rodzicem poprzez platformę e-learningową oraz inne narzędzia komunikacyjne,komentowanie testów kontrolnych). Współtworzenie zawartości merytorycznej nowych kursów e-learningowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub V rok studiów (psychologia, pedagogika, kierunki nauczycielskie),
  • przygotowanie dydaktyczne i pedagogiczne, zainteresowanie tematyką prowadzonych kursów i chęć rozwoju w tym zakresie, dobra organizacja czasu pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, komunikatywność, umiejętność jasnego formułowania myśli,
  • wysoka sprawność językowa i bezbłędne redagowanie tekstów,
  • biegłość w obsłudze komputera (Outlook, Word)

Zapewniamy:

  • szkolenie i wsparcie metodyczne, umowa o pracę lub umowa zlecenie,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferta pracy dodana 20 dni temu na jooble

Dziękujemy!