Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Key account manager

Firma: Gi Group
Miasto: Czechy
Etat: Pełny etat
Opis oferty pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego klienta, firmy działającej w obszarze sprzedaży usług finansowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

ACCOUNT MANAGER

Miejsce pracy: Czechy/Ostrawa

ZADANIA:

• Zarządzanie portfolio Klientów firmy

• Kontakt z Klientem oraz udzielanie wszelkich informacji ułatwiających inwestowanie na rynku walutowym ( analizy finansowe, analizy techniczne, wiadomości rynkowe )

WYMAGANIA:

• Biegła znajomość języka polskiego

• Doświadczenie w sprzedaży ( warunek konieczny ) - mile widziane w branży usług finansowych

• Komunikatywność

• Doświadczenie w obsłudze klienta

• Umiejętność negocjacji i pracy zespołowej

NASZ KLIENT OFERUJE:

• Możliwość skorzystania z dofinansowania dojazdu do pracy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjny system premiowy

• Szkolenia

• Bogate zaplecze świadczeń dodatkowych

• Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Ostrawy

JAK APLIKOWAĆ:

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać za pośrednictwem poniższego formularza:

lub na adres mailowy .

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się i umieszczenie w dokumencie aplikacyjnym treści poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 114 - pokaż numer telefonu - Katowice, KRS 152 - pokaż numer telefonu - 4:

· Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

· W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

· w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE

· Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 152 - pokaż numer telefonu - 4 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

· W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

· W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE

· W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy dodana 10 dni temu na jooble

Dziękujemy!