Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

1 z 159 ofert pracy

Fryzjer/ Fryzjerka

Firma: Agencja Pracy SOCPOL JOBS
Miasto: Niemcy
Etat: Pełny etat
Wynagrodzenie: 1200 - 1300 €
Opis oferty pracy

Agencja Pracy SOCPOL JOBS poszukuje kandydatów/ ki do pracy w zawodzie:

Fryzjer /Fryzjerka

Miejsce pracy: Salon fryzjerski w Berlinie

Obowiązki:

- Realizacja zadań fryzjera damsko/męskiego

- Obsługa kasy fiskalnej

- Dbanie o czystość miejsca pracy

- Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe

- Doświadczenie w zawodzie min. 1 rok

- Znajomość języka niemieckiego min A2

- Znajomość obsługi kasy fiskalnej mile widziana

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

- Punktualność, samodzielność, dokładność

- Zadbany wygląd, miła aparycja

Pracodawca oferuje:

·Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·Wynagrodzenie miesięczne netto od 1200 euro

·Dodatkowo dzienny napiwek netto, min. 20 euro (min. 420 euro miesięcznie netto)

·Dodatkowo Premia miesiączna uznaniowa od 50 do 150 euro

- Zakwaterowanie organizuje pracodawca

Prosimy o ujęcie w CV:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy „SOCPOL- JOBS” oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.”

Oferta pracy dodana 11 dni temu na jooble

Dziękujemy!