ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: średnie zawodowe Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ...
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

Trzebinia, Małopolskie
12 dni temu
 ...bardzo zgrany zespół. A Ty możesz tworzyć go razem z nami! Twój zakres obowiązków stała współpraca z klientami alternatywnych e-commerce, negocjowanie warunków umów handlowych, zarządzanie sprzedażą, asortymentem oraz przydzielonym budżetem, tworzenie,...
Zasugerowane
Umowa
Podróż służbowa

Maspex

Wadowice, Małopolskie
4 dni temu

1790,3 zł

Zakres obowiązków: Obsługa portali sprzedażowych- allegro, olx itp. Obsługa sklepu internetowego, kontakt z klientem, monitorowanie i analiza działań konkurencji, rozwój oferty na nowych rynkach. Wykształcenie: średnie zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Chrzanowie

1 dzień temu