4500 zł

Zakres obowiązków: Kucie wnęk pod rozdzielnice otworów pod puszki, wiercenie, gwintowanie,klejenie, układanie instalacji podtynkowychi nadtynkowych. Po okresie próbnym umowa na czas określony lub nieokreślony. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile ...
Praca na pełen etat
Umowa

Electo Instalacje Andrzej Kuca

Trześń, gm. Gorzyce, Podkarpackie
6 dni temu

4650 zł

Zakres obowiązków: prace elektryczne, praca w Chmielowie i Sandomierzu Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

INSTALKOMPLEKS MIROSŁAW KMIECIK

Chmielów, gm. Nowa Dęba, Podkarpackie
29 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Praca przy instalacjach elektrycznych na budowie. Wykształcenie: zasadnicze branżowe Elektryk budowlany Zawód: Elektryk budowlany Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|25

13 dni temu
 ...terminowego dokonywania napraw, remontów i konserwacji; prowadzenie właściwej gospodarki narzędziami, aparaturą i wyposażeniem elektryków; nadzór nad stanem technicznym oraz właściwą eksploatacją maszyn, urządzeń. sprawne i terminowego dokonywania napraw,...
Zasugerowane
Umowa
Elastyczny czas pracy

Alumetal SA

Gorzyce, Podkarpackie
4 dni temu