Średnia wypłata: zł4242 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towarów, realizacja zamówień, rozwożenie towaru do klientów, dbanie o czystość w miejscu pracy. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

F.H.U. "SYSTEM-DACH" Katarzyna Łużyńska

Błaszki, Łódzkie
5 dni temu
Firma  z siedzibą w Błaszkach zajmująca się usługami związanymi z budową dróg na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego zatrudni kierowcę kat . C+E Wymagane doświadczenie min. 2 lata oraz pełen komplet dokumentów uprawniających do kierowania pojazdami ciężarowymi...
Zasugerowane
Umowa
Praca w dni powszednie
28 dni temu
 ...Równa 11A Oczekiwania wobec kandydatki / kandydata: ·         obsługa dokumentacji przewozowej ·         koordynacja pracy kierowców ·         współudział w rozliczaniu czasu pracy i nadzór nad przestrzeganiem przepisów  przez kierowców ·         znajomość języka...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Jedna zmiana
Równa, gm. Błaszki, Łódzkie
5 dni temu