Średnia wypłata: zł5750 /miesięcznie

Więcej statystyk

5500 zł

Zakres obowiązków: pomoc w realizacji kontraktów, sporządzanie sprawozdań technicznych, wysyłanie zamówień, ofert, umiejętność negocjowania cen, prowadzenie dokumentacji Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: sumienność, dokładność
Praca na pełen etat
Umowa

Zakład Usług Komunalnych Juliusz, Roman Pilarski s.c.

Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie
6 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0263 Obowiązki: pomoc w realizacji kontraktów, sporządzanie sprawozdań technicznych, wysyłanie zamówień, ofert, umiejętność negocjowania cen, prowadzenie dokumentacji Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Biegła...
Zasugerowane
Umowa
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

8 dni temu
 ...towaru - dbanie o czystość stanowiska pracy - orientacyjne godziny pracy: 21:45 - 03:45 (o rzeczywistym zakończeniu decyduje kierownik inwentaryzacji) WYMAGANIA: - dyspozycyjność dnia - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy - pełnoletniość - komunikatywność...
Zasugerowane
Wypłata co tydzień
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Telepraca

Jobman Group Sp. z o.o.

Sadki, Kujawsko-Pomorskie
3 dni temu