4000 - 6500 zł

Wymagania: Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych Pracuj zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa Wymagania wobec kandydata: Chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Praca za granicą
Weekendowy system

Multiserwis

Krapkowice, Opolskie
13 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: Praca pomocnika montera instalacji sanitarnych - przede wszystkim układanie sieci wodnych i kanalizacyjnych. Praca na terenie województwa opolskiego i województw ościennych. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

BUDREM Karol Kądziołka

13 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0178 Obowiązki: Praca pomocnika montera instalacji sanitarnych - przede wszystkim układanie sieci wodnych i kanalizacyjnych. Praca na terenie województwa opolskiego i województw ościennych. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności...
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu