Wymagania: wykształcenie wyższe: edukacja przedszkolna Warunki pracy: Praca na pełen etat (od poniedziałku do piątku). Warunki pracy: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od zaraz - możliwość rozwoju zawodowego i korzystanie z wypracowanych w Maluszkowie...
Praca na pełen etat
Praca stała
Umowa
Praca od zaraz
Praca w dni powszednie
Osoba zatrudniona na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego będzie odpowiedzialna za: – prowadzenie zajęć wg ustalonego harmonogramu, – zapewnienie bezpieczeństwa, opieki i warunków do wszechstronnego rozwoju swoim wychowankom, – pomoc w czynnościach samoobsługowych...
Praca na pełen etat
Ciekawy zawód

Strzyżowskie Forum Gospodarcze w Strzyżowie

Strzyżów, Podkarpackie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wsparcie dzieci, nauczycieli, personelu przedszkola, rodziców w diagnozie i rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Przedszkole Samorządowe " MICHAŁKI" w Strzyżowie

16 dni temu