4242 zł

Zakres obowiązków: Praca na tartaku, produkcja tarcicy Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Tartex Mariola Rzeczkowska w Sońsku

Ciemniewko, gm. Sońsk, Mazowieckie
11 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: spawanie lekkich konstrukcji metalowych i stalowych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: doświadczenie na podobnycm stanowisku 6 m-cy, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|153
Zasugerowane

SGP APT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sońsk, gm. Sońsk, Mazowieckie
5 dni temu
[KB] Operator maszyn spawalniczych Miejsce pracy: Sońsk (pow. ciechanowski) Twój zakres obowiązków ~ spawanie lekkich konstrukcji metalowych i stalowych. Nasze wymagania umiejętność spawania metodą 135- MAG lub 141-TIG, znajomość technologii obróbki metalu...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa o pracę
Praca fizyczna
Praca zmianowa

SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o.

18 dni temu