Średnia wypłata: zł4242 /miesięcznie

Więcej statystyk

37 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: - obsługa maszyn przy budowie wodociągów i kanaliz, - rozładunek materiałów, - prace ziemne, Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - wymagane uprawnienia do obsługi kopaki do 25 ton, - mile widziane doświadczenie zawodowe, - zaangażowanie...
Praca na pełen etat

KOLSAN Tomasz Kolwicz

Ostroróg, Wielkopolskie
1 dzień temu

Opis stanowiska – obsługa maszyn przy budowie wodociągów i kanaliz, – rozładunek materiałów, – prace ziemne, Klikając polecenie „APLIKUJ” lub wysyłając zgłoszenie Pracodawcy w inny sposób, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez KOLSAN Tomasz...

gm. Ostroróg, Wielkopolskie
28 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: - wdrożenie od podstaw na miejscu, nie wymagamy doświadczenia, - prowadzenie produkcji, nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu, w tym jego powtarzalnością i zgodnością z wymogami Klienta, - dbałość o porządek na linii produkcyjnej i terenach jej...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa

Lakiernia Przemysłowa BIT S.C.

8 dni temu