1790 zł

- wpółpraca z zespołem, aktywne wsparcie oraz prace samodzielne: obsługa prostych urządzeń do obróbki drewna i tworzyw, montaż, składanie, prace precyzyjne, prace porządkowe, pakowanie, załadunki
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku

Byczyna, Opolskie
miesiąc temu
Numer oferty: StPr/24/0114 Obowiązki: Obsługa maszyn produkujących. Praca na wózku widłowym. Prowadzenie drobnych napraw maszyn. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ Uprawnienia na wózek widłowy...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Gorzów Śląski, Opolskie

4700 zł

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn produkujących. Praca na wózku widłowym. Prowadzenie drobnych napraw maszyn. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Uprawnienia na wózek widłowy z UDT Umiejętność prowadzenia drobnych napraw maszyn.
Praca na pełen etat

CERPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 dzień temu