ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

gm. Krasnosielc, Mazowieckie
miesiąc temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługiwanie maszyn i urządzeń oraz narzędzi do produkcji okien, odbieranie materiałów itp. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Makowie Mazowieckim

Krasnosielc, gm. Krasnosielc, Mazowieckie
 ...zatrudnieniu na duńskich warunkach? Zaaplikuj na to stanowisko. Jako duńska agencja pracy zapewnimy ci rozwój, dobre warunki pracy i pomoc. Operator CNC tokarek karuzelowe w Danii praca od zaraz. Poszukujemy dla naszego klienta najlepszych pracowników. Pomagamy w kwestii...
Zasugerowane
Praca stała
Praca rotacyjna
Praca na pełen etat
Praca za granicą
Praca od zaraz
Umowa
System 3/1
Tydzień

ATN Service ApS

11 dni temu