4242 zł

Zakres obowiązków: Obsługa masownic, obsługa maszyn i urządzeń do rozdrabniaia i mielenia mięsa oraz podrobów, mieszanie surowców, nadziewanie, obróbka termiczna wyrobów wędliniarskich, transport wyrobów przy użyciu wózków kołowych. Wykształcenie: brak lub niepełne...
Praca na pełen etat
Książeczka sanepidu

Powiatowy Urząd Pracy Łasku

Patoki, gm. Widawa, Łódzkie
3 dni temu

21,02 - 29,1 zł / stawka godzinowa

Wymagania: Potrzebna złota rączka wieszanie kontenerów na śmieciarkach. Praca nie jest trudna: po trasie jeździ nowoczesna maszyna do zbierania śmieci. Należy zwinąć pojemnik na śmieci i zabezpieczyć go, a następnie nacisnąć przycisk, aby opróżnić pojemnik. Płatność...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa zlecenie
Umowa
Nocna zmiana

FOTONPRACA

Łódź
miesiąc temu
Jeśli jesteś „Złotą Rączką” i potrafisz poradzić sobie z problemem elektrycznym, wymianą zamka, nie obawiasz się awarii hydraulicznej oraz masz doświadczenie w naprawach urządzeń wentylacji, klimatyzacji, koniecznie napisz do nas i pochwal się swoim doświadczeniem. Proponujemy...
Zasugerowane
Praca dodatkowa
Umowa

HR FOR BUSINESS

Łódź
15 dni temu