PIEKARZ

3000 zł

Piekarnia Antoni Wojtczak
1. Wypiek pieczywaInne wymaganiaDoświadczenie na staowisku piekarz Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie zmianyWyksztalceniazasadnicze zawodowe, brak
Łęczyca, Łódzkie
1 dzień temu

Piekarz

4600 zł

Piekarnia Stanisław Kaźmierczak
Zakres obowiązków: 1. Urabianie ciasta.2. Nawilżanie ciasta. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Leźnica Mała, gm. Łęczyca, Łódzkie
17 dni temu

PIEKARZ

 ...Obowiązki: 1. Wypiek pieczywa Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ doświadczenie jako piekarz/technik żywienia w piekarni (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe, brak Pozostałe...
5 dni temu

Piekarz

3000 zł

Zakres obowiązków: 1. Wypiek pieczywa Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie na staowisku piekarz
16 dni temu

PRODUKCJA - Pomocnik cukiernika/piekarza

14 zł / stawka godzinowa

Walljobs
Praca od zaraz na PRODUKCJI! Oferujemy: -Praca w Centrum Łodzi -Możliwość przyuczenia -Jedna zmiana 8:00 - 18:00 pn-pt -Stawka 14zł/h na rękę na START Mile widziane: Książeczka sanepidowska. Szukasz pracy? Zachęcamy do kontaktu️️️ tel. (***) ***-**** tel. 606...
Łódź
8 dni temu