Średnia wypłata: zł2501 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: administrowanie oraz całościowa obsługa biura, prowadzenie dokumentacji i akt zatrudnionych pracowników, głównie pochodzenia ukraińskiego, komunikowanie się z ww., obsługa urządzeń biurowych Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kutnie

Kutno, Łódzkie
22 godziny temu

1790,3 zł

 ...przepisami prawa oraz organizacją pracy w zakresie prowadzonych czynności sprawdzających; - zapoznanie się z organizacją pracy w zakresie prowadzonych analiz. Wykształcenie: średnie branżowe Inne wymagania: podstawowa umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

1 dzień temu
 ...nowych umiejętności - to oznacza, że być szukamy właśnie Ciebie! oferujemy umowę o pracę na pełen etat, pracę w godzinach biurowych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych. zadania Docelowo Twoje...
Praca na pełen etat
Praca stała
Umowa

Randstad Polska

16 dni temu