5800 zł

Zakres obowiązków: Spawanie elementów stalowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany
Praca na pełen etat

Dabew Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Świątkowo, gm. Bytów, Pomorskie
1 dzień temu

5000 zł

Zakres obowiązków: prace spawalnicze i ślusarskie wg dokumentacji technicznej, dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Ślusarz* Inne wymagania: doświadczenie w pracach ślusarskich, umiejętność spawania dowolną metodą , mile...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

KONSMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Tuchomie, Pomorskie
16 dni temu
 ...Spawacz Miejsce pracy: Udorpie (pow. bytowski) Twój zakres obowiązków spawanie ręczne i automatyczne elementów konstrukcyjnych, rur, pieców i innych przedmiotów przygotowanie powierzchni, części i elementów do spawania, przecinania, zgrzewania lub lutowania...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

WELDTIG ADAM SMALIRA

Udorpie, gm. Bytów, Pomorskie
29 dni temu