Spawacz

Nowa

5000 zł

STAL - MONT NATALIA CIECIURA
Zakres obowiązków: Prace przy konstrukcjach metalowych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: doświadczenie zawodowe-mile widziane, spawanie w osłonie gazu metalu Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|153
Kutno, Łódzkie
3 dni temu

SPAWACZ - ŚLUSARZ

Nowa

2600 zł

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "NOVBIS" Katarzyna Paćkowska
Przygotowanie materiałów do produkcji, spawanie, obsługa krawędziarki, gilotyny, piły taśmowej.Rodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniazasadnicze zawodowe, brak
23 godziny temu

Ślusarz / Spawacz

Nowa
GP TRUCK TRADING
 ...W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko ślusarz - spawacz w serwisie samochodów dostawczych i ciężarowych. Do obowiązków kandydata będzie należała szeroko rozumiana obróbka stali tj. szlifowanie, wiercenie, spawanie. Mile...
Sokołów, gm. Gostynin, Mazowieckie
5 dni temu